Kızılay Mh. Fevzi Çakmak1 Sk. No12 Ankara, Türkiye

  • Slider 1
  • Slider 1
  • Slider 3

KINA HİZMETİ

Eğer kına organizasyon dahil bir mekan arıyorsanız HOTEL KEYKAN tam aradığınız yer. Şehrin merkezinde kızılay da bulunan otelimize değerli misafirleriniz çok rahat bir şekilde ulaşabilirler. Kargaşadan uzak otelden ayrı giriş çıkışı olan rahatça eğlencelerinizi yapabileceğiniz nezih bir mekan.

Eğer herkesin kolaylıkla gelebileceği bir mekan arıyorsanız HOTEL KEYKAN sizin için biçilmiş kaftan. Peki kına gecesinde neler var. Öncelikle adınıza özel tasarlanmış bir karşılama panosu görüyor kınanıza gelenler. Hemen ardından gelen misafirlerinize hoşgeldin karşılaması yapılırken lokum ikramı yapılıyor. Detaylı olarak KINA PAKETLERİMİZ ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Kına, Nişan, Düğün, sünnet, konser, doğum günü, özel toplantılar ve konferanslarınız da yemekli ve yemeksiz seçeneklerimiz ile yılların tecrübesi ve bir çok kişinin tercihi olan Otel Keykan düğün salonu güler yüzlü personeli ile size en güzel hizmeti sunmaktadır.

Düğün salonumuz Ankara’nın merkezi konumun da Kızılayda olup, gelen misafirlerimizin profesyonel ekiplerimizin tecrübeleriyle güzel vakit geçirebileceği, eğlenebileceği bir salondur. Ayrıca araçlarınız ile otoparkımız’dan da faydalanabilirsiniz.

100 kişi kapasiteli yemekli – yemeksiz Kına ve Nişan Organizasyonlarınız için Bahçe ve Yukarı Salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz. Düğün salonumuz 180 kişi kapasiteli yemekli - yemeksiz hizmet vermektedir.

Davetlileriniz yeterli doluluğa ulaşınca eğlence başlıyor ve davullar, tefler, volkan ve konfetiler ile eğlence tavan yapıyor.Ayrıca kına tahtınızda mekanda hazır bir şekilde sizi bekliyor.
Arkadaşlarınız için nedime kaftanları ve kına mumları kına yakma merasiminde kullanılıyor. Dilerseniz mekanın fotoğraf ve kamera hizmeti kendi içerisinde bulunmaktadır. Kına gecenize özel bayan fotoğrafçı ve bayan kameraman hizmeti mekanda bulunmaktadır. Bunların haricinde bayan dj hizmeti de mekanda bulunmakta olup, eğlencenizi kadın kadına yapmak istiyorsanız bu hizmetten de faydalanabilirsiniz.

İRTİBAT BİLGİLERİ
SOCIAL MEDIA